חברה BAGI באגי נוסדה בשנת 1988 ובשלושים שנות פעילותה התרחבה בעקביות. זו חברה חדשנית בתחומה ובעלת המוצרים הטובים ביותר מסוגם ׁ(חומרי ניקוי). באגי היא אחת המובילות בייצור ושיווק מוצרי ניקוי.

חברת באגי BAGI מייצרת ומשווקת את מוצריה למדינות רבות בחו"ל. בין המוצרים של החברה ניתן למצוא, למשל, חומרי ניקוי למטבח וחדרי אמבטיה, מוצרים לניקוי כללי בבית, ג'לים ואבקות כביסה, מוצרים לניקוי וטיפוח ריפודים ושטיחים ועוד הרבה מוצרי ניקוי אחרים. ב-20 שנים אחרונות  BAGI באגי פיתחה מגוון רחב של מוצרים. מדובר ביותר מ-120 סוגים של חומרי ניקוי לבית, ביניהם מוצרים רבים בלעדיים אשר אינם מיוצרים על ידי חברות אחרות.

כל מוצרי החברה הם ידידותיים לסביבה, הם מפותחים בקפידה במעבדות של באגי  BAGI, ועוברות בקרת איכות קפדנית. כדי להבטיח נוחות מקסימלית לצרכניה ויעילות של תהליך הניקוי BAGI,  משתמשת בטכנולוגיות חדשניות, המתקדמות ביותר, לפיתוח מוצר אוניברסלי. המוצרים המובילים של החברה הם מוצרים אשר מרכיביהם כוללים תמציות ריחות נעימים של מוצרי קוסמטיקה יוקרתיים המצטיינים באיכות גבוהה. מוצרי ניקוי אלה לא רק מאפשרים להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אלא גם הופכים את תהליך הניקוי למהנה יותר.

מוצרי BAGI באגי הוכיחו את איכותם הגבוהה במבחני השוואה עם מוצרי ניקוי אחרים של יצרנים שונים. למרות התחרות הבינלאומית בתחום, מוצרי BAGI הוכיחו את עצמם הטובים והיעילים ביותר. הישג זה זכה לסיקור נרחב בעיתונות.

חברת באגי BAGI שומרת על מקומה כמובילת שוק בתחום מוצרי ניקוי באמצעות השקעה מתמדת במחקר ופיתוח ועל ידי גיוס של מיטב המומחים בתחום.

מחויבות בלתי מתפשרת לאיכות מתבטאת בפעילותה של כל מחלקה של החברה ובהקפדה של עובדיה על סטנדרטים בינלאומיים בתחומי חדשנות ופיתוח טכנולוגיות ייצור מתקדמות.

בזכות האיכות הגבוהה של מוצריה, חברת באגי BAGI מוכרת מאוד בקרב הצרכנים, וזה מעניק לה מקום מכובד בשוק הגלובלי.

מטרת החברה היא להרחיב את נוכחותה בשוק הבינלאומי והמקומי ולקדם את מעמדה המוביל בתחום.

מוצרי החברה נמכרים ישרות לצרכן דרך אתר החברה – BAGI.CO.IL

BAGI – באגי. חומרי ניקוי כחול לבן, מיוצר בישראל.

תקנים ואישורים. 

עוד על המותג.

חומרי ניקוי

כתיבת תגובה